intermag

KAS ESAME

INTERMAG yra Lenkijos novatoriškų biostimuliatorių, specializuotų trąšų, agrocheminių medžiagų ir sveikatai palankių produktų, skirtų naudoti profesionaliam augalų auginimui ir gyvulininkystei, gamintojas.

Nuo 1988 metų INTERMAG yra mikroelementų ir funkcinių elementų, tokių kaip titanas ir silicis, produktų tyrimų ir plėtros pradininkas. Mūsų pagrindiniai prekių ženklai yra: TYTANIT, OPTYSIL ir PLONVIT. Neseniai savo pasiūlą praplėtėme pažangiais mikrobiologiniais preparatais. Mūsų stiprybė – unikali, patentais saugoma technologija.

INTERMAG produktų efektyvumas patvirtintas apie 40 rinkų visame pasaulyje. Daugiau nei 30 metų patirtis padarė mus šiuolaikinio tręšimo ekspertais. INTERMAG siūlomi sprendimai prisideda prie aplinkai nekenksmingos žemės ūkio praktikos sklaidos ir leidžia gaminti sveiką maistą. Mūsų sukurtos kompleksinės augalininkystės ir gyvūnų sveikatos profilaktikos technologijos atitinka profesionalių ūkių reikalavimus. Įmonės tikslas – remti tvarią ir pelningą žemės ūkio gamybą vykdančius ūkininkus.

intermag

TYRIMAI IR PLĖTRA

Įmonės veiklos strategijoje didelį dėmesį skiriame su modernių produktų, skirtų naudoti žemės ūkyje, kūrimu susijusiems tyrimų ir plėtros darbams. Tyrimų grupę sudaro aukščiausios klasės technologijos, chemijos, biologijos ir mikrobiologijos specialistai. INTERMAG laboratorija aprūpinta modernia įranga, leidžiančia atlikti įvairiausias formulavimo užduotis, chemines analizes ir biologinius tyrimus.

INTERMAG laboratorijose technologų sukurtos trąšų sudėtys ir formulės yra konsultuojamos su tyrimų centrais ir išbandomos žemės ūkio praktikoje Lenkijoje ir pasaulyje. Rekomendacijos dėl produktų, optimizuotų įvairioms klimato sąlygoms, naudojimo.

intermag

GAMYBOS INFRASTRUKTŪRA

Šiuo metu INTERMAG turi dvi gamyklas pietų Lenkijoje. Visapusiška įranga ir individualių gamybos linijų universalumas užtikrina aukštą efektyvumą su galimybe lygiagrečiai gaminti įvairių rūšių gaminius bei greitai keisti asortimentą.

Šiuolaikiniai į gamybos linijas patenkantys įrenginiai aprūpinti automatinėmis valdymo ir matavimo sistemomis technologiniams procesams, vizualizacijai ir komunikacijai su įmonėje veikiančia tiekimo, gamybos ir logistikos pagalbos IT sistema.

Visi įrenginiai atitinka aukščiausius su darbų sauga ir aplinkos apsauga susijusius standartus. Naudojame naujausias technologijas ir griežtai laikomės procedūrų. Gamyba grindžiama kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistema ISO 9001 ir 14001 bei GMP + Geros gamybos praktikos standartu. Naudojamos žaliavos yra iš patikrintų tiekėjų, kurie atitinka kokybės reikalavimus pagal ISO 9001 ir 14001 bei GMP+

Garantuojame stabilią gaminių fizinę formą ir sudėtį pagal deklaruotą kiekį. Prieš teikiant pardavimui kiekviena produkto partija yra kruopščiai tikrinama.